TYT Rehber Matematik Problemler 321 Soruda Bitir İşi - Işık Kitabevi
Logo

 • Kolay Bilim - Ne
  Jo Conner
  Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

  Dünya sorularla dolu. Bilim dünyasına yumuşak
  bir giriş yaparken, her zaman merak... 

 • Karamelin Ağacı
  Victoria Cassanell
  Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

  Karamel, sırtını kaşıyabileceği harika bir ağaç biliyordu. Gelin g&o... 

Türler » Eğitim » Sınava Hazırlık » TYT Rehber Matematik Problemler 321 Soruda Bitir İşi

TYT Rehber Matematik Problemler 321 Soruda Bitir İşi


 

16.00 TL


Stok Durumu

Mevcut
Stokta mevcut, ortalama 3 günde kargoya verilir.


 
Mehmet Dural / Tonguç Akademi
Tür: Sınava Hazırlık

 

Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

Matematik bireysel çalışmanın belki de en zor olduğu derstir. Bu yüzden bir rehberin yanımızda olması matematik netlerimizi hızlı ve etkili yükseltebilmek için çok önemlidir.

Rehber Matematik fasikülleri tam da bunun için hazırlandı. Rehber Matematik temel olarak iki bölümden oluşuyor. İlk bölüm senin konuyu kavramanı sağlıyor. İkinci bölüm ise soru pratiği yaptırarak seni zirveye taşıyor. Peki

bütün bunlar nasıl oluyor? Rehber Matematik fasiküllerinin konu kapaklarında karşına bir karekod çıkacak. Bu karekodu okutarak çalışacağın konunun YouTube konu anlatım videosuna ulaşacaksın. Videolar Rehber Matematik tarafından hazırlanıyor. Konu anlatımlarını konuyu tamamen kavrayana kadar izleyebilirsin.

Ardından Örnek Soru sayfalarıyla karşılaşacaksın. Bu sayfalarda da karşına karekodlar çıkacak. Bu karekodları okutarak sayfada bulunan konuyla alakalı örnek sorularınçözüm videolarına ulaşacaksın. Konu anlatım videolarıyla kavradığın konuya dair soruların çözüm yöntemlerini de bu videolar sayesinde öğreneceksin. Böylece “Gönder Gelsin!” demeye hazır olacaksın.

Fasiküllerde bulacağın bir diğer bölüm Gönder Gelsin testleri. Bu testler seni sınayacak zorlayıcı sorulardan oluşuyor. Önceki bölümlerde hem özünü hem de sorularını çözme yöntemlerini öğrendiğin konunun pratiğini bu testlerle yapacaksın. Takıldığın yerde sayfanın üstündeki karekodu okutacaksın. Bu karekodla sayfadaki bütün soruların çözüm videolarına ulaşabilirsin.

Unutmadan, her fasikülde toplam 321 soru var. Yani 3-2-1 soruda bitir işi! Göreceksin, matematik Rehber’le çok daha kolay!

 

 
1. Hamur, karton, 72 sayfa, 2020
ISBN: 9786257894524 
 
 
 
 
     
     

Yeni Eklenenler

 • Churchill ve Bomba
  Ernie Trory
  Yazılama Yayınevi

    Winston Churchill 20. yüzyılın en önemli siyasetçilerinden biriydi. Brita...