Koaktif Koçluk - Işık Kitabevi
Logo
Türler » Kişisel Gelişim » Koaktif Koçluk

Koaktif Koçluk


 

60.00 TL


Stok Durumu

Mevcut
Stokta mevcut, ortalama 3 günde kargoya verilir.


 
Henry Kimsey, Karen Kimsey, Laura Whitworth / MediaCat Kitapları
Tür: Kişisel Gelişim

Bir zamanlar niş bir danışmanlık alanı olarak kabul edilirken ya da sadece spor takımlarına uygun olduğu düşünülürken bugün koçluk dünyada en hızlı gelişen iş kollarından birisidir. Aynı zamanda liderler geliştirmede, takımlarla çalışmada ve her seviyede çalışanların kişisel ve profesyonel olarak en iyiye ulaşmalarına yardımcı olma konusunda kullanılan kurumsal araçların önemli bir parçasıdır. Siz de şimdi başarılı bir koç olmak için gerekli teknikleri ve araçları keşfedebilirsiniz!
Bugünün dünyasında koçluk, hem tüm dünyada gelişen bir meslek hem de kurumlarda liderler, öğretmenler, danışmanlar, aileler ve diğerleri tarafından benimsenen bir iletişim yöntemi haline geldi. Bu kitap, koçluk ve koçluk ilişkisinde koaktif koçluk adı verilen yaklaşımı anlatıyor. Koaktif koçluk denilmesinin sebebi hem koçun hem de danışanının aktif ve işbirliği içinde katılımını içermesidir. Koaktif koçluğun temelini oluşturan bu durum, onu güçlü ve uyarlanabilir yapıyor.
Koaktif koçluk modeli, dünyanın her yerinde müşteriler ve koçlarla yıllarca süren çalışmalara dayanan, kendini kanıtlamış bir yaklaşımdır. Bu kitap, bu modeli detaylı olarak anlatıyor, koaktif koçluğun yöntem ve tekniklerini tanımlıyor ve daha iyi anlamanızı sağlamak için pratik egzersizler ve koçluk görüşmelerinden örnekler sunuyor.

 
2. Hamur, karton, 362 sayfa, 2017
ISBN: 9789944383882 
 
 
 
 
     
     

Yeni Eklenenler

  • Aşkın Güzelliği
    Özlem Çorapçı Aydemir
    Pena Yayınları

    Aşkın Güzelliği

    İki hayat... Tesadüfler, karşılaşmalar, sırlar, anlamlı bakışlar...