Ortağın Çocukları (Anglo - Amerikan Sivil Paşalar Darbesi) - Işık Kitabevi
Logo
Türler » Siyaset » Ortağın Çocukları (Anglo - Amerikan Sivil Paşalar Darbesi)

Ortağın Çocukları (Anglo - Amerikan Sivil Paşalar Darbesi)


 

30.00 TL


Stok Durumu

Mevcut
Stokta mevcut, ortalama 3 günde kargoya verilir.


 
Mustafa Yıldırım / Ulus Dağı Yayınları
Tür: Siyaset

NATO'nun sivil-asker şebekesi de gençliği içine çekiyor; üniversiteli gençler yabancı teşkilatların tezgahında birer
"Türkiye'nin ABD ile olan ilişkileri, belirli bir konuya bağlanamayacak kadar geniş ve kapsamlıdır... Türk Amerikan ilişkileri iki ülkenin ortak değerleri üzerine inşa edilmiştir, köklüdür, tarihidir... demokrasi ve hukuk dışına çıkan hiç bir personel TSK'da barınamaz."
-Org. İlker Başbuğ-

"Bu ülkeler (ABD - Batı Avrupa) ve bu ülkelerle yakın işbirliği içindeki diğer ülkeler dünya üzerinde 'işleyen merkez' olarak adlandırılmakta, geri kalan ülkeler ise 'bütünleşememiş boşlukta' gösterilmektedir. Ve ikinciler için gelecek, bir kâbustan ibarettir. Her biri kısırlaştırılarak, etkisizleştirilerek dünya kovanının işçi arıları yapılmaktadırlar."
-Org. Hilmi Özkök-

"Sayın Genelkurmay Başkanım (Hilmi Özkök)... küresel anlamda çok önemli tespit ve analizlerde bulundular... büyük bir birikime dayalı fevkalade isabetli değerlendirmeler."
-Org. M. Yaşar Büyükanıt-

"Kâinat Kitabı, fiziğin, kimyanın, matematiğin, astrofiziğin kaynağı sayılacak bu besteyi, senfonizmayla seslendirme meselesi... inanmış bir insanın... Batı'yla entegrasyon karşısında, Amerika ile entegrasyon karşısında olması düşünülemez."
-Fethullah Gülen-

"İstanbul'da üniversite öğrencisiydim. konvoyunuz geçerken size el salladım. Yakınlarıma, 'Bugün İngiltere Kraliçesi'ni gördüm' diyerek, duyduğum heyecanı anlattım... Majesteleri (II. Elizabeth), kaderin cilvesine bakın ki o tarihten tam 37 yıl sonra şimdi sizi Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı olarak ağırlıyorum. Bundan da büyük şeref duyuyorum."
-Abdullah C. Gül-

 
2. Hamur, karton, 315 sayfa, 3, 2010
ISBN: 978-975-604-716-3 
 
 
 
 
     
     

Yeni Eklenenler

 • Hukuk Felsefesi
  Yıldırım Torun
  Hukuk Yayınları

  Hukuk felsefesi, felsefi düşünce içerisinde, hukukun ideal... 

 • Hukuk
  Frederic Bastiat
  Liberus Yayınları

  Hukuk adalettir. İşte açık, sade, mükemmel biçimde tanım...