Atlantis Geni - Kökenin Gizemi 1 - Işık Kitabevi
Logo
Genres » Edebiyat » Macera-Gerilim-Korku » Atlantis Geni - Kökenin Gizemi 1

Atlantis Geni - Kökenin Gizemi 1


 

50.00 TL


Stock Statement

Mevcut değil
Not in stock, you may request the book and you will be notified when it is arrived.


 
A. G. Riddle / Pegasus Yayınları
Genre: Macera-Gerilim-Korku

Antarktika açıklarında bir araştırma gemisi buzula gömülü esrarengiz bir yapı keşfeder. Varlığını hayal dahi edemeyecekleri bu gizemli gömü onları insanlık tarihinden de eski, büyük bir labirente sürükleyecektir. Binlerce yıl saklı kalmış bu yerin insan yapımı olması mümkün değildir ve bu keşifle insan evriminin bir sonraki adımına geri sayım başlamıştır; insanlık ya evrimleşecek ya da yok olacaktır.

Dr. Kate Warner Endonezya’daki bir laboratuvarda hayatının en büyük keşfini yapmış, otizmin tedavisini bulmuştur. En azından bulduğunu sanmaktadır. Ama buluşu hem kendisi hem de insan türü için göründüğünden çok daha tehlikelidir; insan evriminin sonraki aşamasını başlatıp dünya nüfusunun %99,9’unu yok etme riski taşımaktadır.

Zamana karşı yarışan Kate, Atlantis Geni’yle ilgili gerçeğin peşine düşer. Genç kadın attığı her adımda binlerce yıllık bir komplo teorisinin ve kendi geçmişinde saklı gizemlerin derinlerine inecektir. İnsanın kökeni hiç de göründüğü gibi değildir ve gelecek, Kate’in vermesi gereken tek bir karara bağlıdır…

 
2. Hamur, karton, 568 pages, 2018
ISBN: 9786052994306