Çatıdaki Fısıltılar - Işık Kitabevi
Logo
Genres » Edebiyat » Roman » Çatıdaki Fısıltılar

Çatıdaki Fısıltılar


 

32.00 TL


Stock Statement

Mevcut
In stock, usually ships in 3 days.


 
V.C Andrews / Altın Kitaplar Yayınevi
Genre: Roman

V. C. Andrews unutulmaz "Çatı" dizisi ile milyonlarca okuru etkiledi, satış rekorları kırdı. Yazarın ölümünden sonra bıraktığı notlar bulundu ve gelen yoğun ilgi üzerine bir yazar gurubu tarafından dizi haline getirildi.

Genç kızın mutlu dünyasının bir gece kabusa dönüşmesi, insanların gerçek yüzleri ve aile üzerindeki küllenmiş lanetin birden alevlenmesi... V. C. Andews imzası ile yepyeni bir heyecan kasırgası...

Down’ın kızı Christie, güvenilir ve sevgi dolu bir ortamda büyümüş mutlu ve masum bir kızdır. Ancak, tüm bunlara rağmen, Cutler Koyu’ nun üstünde bir kara bulut olduğunu hissetmektedir... Ortada yanıtsız kalan pek çok soru ve karanlık sırlar ailenin geçmişiyle ilgilidir. Ve Christie tüm üzüntülerini genç ve yakışıklı Gavin’le paylaşmaktadır. Ancak, bir gece ailesiyle ilgili bazı karanlık sırlara tanık olduğu için evi terk edip New York’a kaçar. Ama orada da aradığını bulamaz. Sonunda yeniden Gavin’e koşar ve birlikte, doğduğu çiftliğe, Meadows’a giderler. Gavin’in kollarında gerçek aşkı bulan Christie, acı veren anılardan kurtulur. Ama Meadows’un da kendi karanlık sırları vardır... Çatıdaki Fısıltılar, karanlık sırları ve sıradışı kurgusuyla yeni bir heyecan fırtınası estiriyor.

 
3. Hamur, karton, 384 pages, 1999
ISBN: 975-405-397-9