Dianetik (Modern Zihin Sağlığı Bilimi) - Işık Kitabevi
Logo
Genres » Kişisel Gelişim » Dianetik (Modern Zihin Sağlığı Bilimi)

Dianetik (Modern Zihin Sağlığı Bilimi)


 

64.00 TL


Stock Statement

Mevcut değil
Not in stock, you may request the book and you will be notified when it is arrived.


 
L. Ron Hubbard / Boyut Yayın Grubu
Genre: Kişisel Gelişim

New York Times Bestseller listesinin 1 numaralı kitabı...

Dianetik 50 dile çevrilerek 160'dan fazla ülkede okuyucusu ile bulutsu... Dünyada 20 milyon adet satıldı...

Bireyi, tam bir özgürlüğe götürecek yolun haritasını çiziyor... Dianetik, zihinsel problemlerin çözümünde kesin sonuç veren ilk uygulanabilir teknolojiyi sunuyor...

Eğer sizi hayattan alıkoyan, planlarınızı mahveden ve olmak istediğiniz kimse olmanızı engelleyen bir şeyin varlığını hissediyorsanız, haklısınız... Tüm problem, stres, mutsuzluk ve güvensizliğinizin tek bir kaynağı var ve bununla da yaşamak zorunda değilsiniz. Dianetik, sıkıntının kaynağını bulup çözmeye yardımcı oluyor.

Zihin ve ruhun prensiplerini tarif ederek açıklayan Dianetik, Scientology'nin öncü eseri ve alt çalışması olarak yayımlanıyor. Kitabın yazarı L. Ron Hubberd, bireyi tam bir özgürlüğe götürecek yolun haritasını okuyucular için çiziyor.

Özellikle Hollywood ünlüleri arasında giderek yaygınlaşan ve ilgi çeken Scientology inancının kurucusu L. Ron Hubbard'ın üzerinde uzun yıllar çalıştığı ve insanoğlunun ruh ve zihnine yapacağı yolculukların rehberi olan Dianetik, yazarın insan doğasına ve bireyin ruhsal kapasitesine ilişkin gözlemlerine yer veriyor. L. Ron Hubbard, ruhun bedenle ilişkilerini ve beden üzerindeki etkilerini; "İnsanoğlu'nun Hedefi", "Organik Olmayan Tüm Zihinsel Hastalıkların ve Organik Psikosomatik Hastalıkların Tek Kaynağı" ve "Terapi" başlıklarında üç ayrı kitabı birleştirdiği Dianetik'te inceliyor. Kitap insan zihninin derinliklerine doğru heyecan veren tam bir keşif yolculuğu vaat ediyor.

Chic Corea, Grammy Ödüllü caz sanatçısı; "Dianetik sayesinde, hedeflerimi gerçekleştiriyorum"

John Travolta; "Dianetik, beni kariyerimin en üst noktasına getirdi."

 
1. Hamur, karton, 666 pages, 2010
ISBN: 87-7688-695-0