Guinness World Records Gamers Edition 2019 - Işık Kitabevi
Logo

 • Heyelan
  Fatma N
  YasakMeyve

  "mektup bitti 
  başlayan ne"

   
 • Susuz Yaz
  Necati Cumalı
  Cumhuriyet Kitapları

  "Necati Cumalı" "Susuz Yaz"ı 1960 yılında yazdı. Kitapta yer alan öyküler, Cumalı... 

 • Marie Curie
  Alper K. Ateş
  Beta Kids

  “Polonyalı bir kız çocuğunun dünyanın en önemli bilim insanlarından biri h... 

Türler » Hobi » Oyun » Guinness World Records Gamers Edition 2019

Guinness World Records Gamers Edition 2019


 

49.50 TL


Stok Durumu

Mevcut
Stokta mevcut, ortalama 3 günde kargoya verilir.


 
Kolektif / Beta Yayınları
Tür: Oyun

En yeni kayıtlar, en havalı yıldızlar ve en sevilen oyunlarla Guinness World Records Gamer's Edition 2019, her oyun sever için bir başucu kitabı değerinde. İnanılmaz istatistikler, heyecanlı gerçekler, akıl almaz rekorlar, ilham verici hikâyeler, ödüller, röportajlar, oyun dünyasındaki teknolojik gelişmeler ve göz kamaştıran fotoğraflar, 2019’a ait rekorlarla şimdi yine bir arada.

Guinness World Records Gamer's Edition 2019, video oyunları ile ilgili her konuda küresel otorite olarak görülür. Dünyanın en çok satan video oyunlarının bu 12’nci baskısında, daha önce hiç olmadığı gibi favori oyunlarınızı tüm ayrıntılarıyla değerlendirebilirsiniz: FIFA, Overwatch, Call of Duty, Minecraft, Super Mario ve Zelda Legend gibi favori favorilerden Monster Hunter: World, Dragon Ball FighterZ, NieR: Automata ve Fortnite gibi tamamen yeni klasiklere kadar. Dünyadaki en iyi FIFA 18 oyuncusunun, Monster Hunter’daki en büyük canavarın büyüklüğünü de keşfedebileceksiniz. Ayrıca sizi, gezegendeki en muhteşem oyunculardan bazılarına tanıştıracağız. Dünyanın en popüler VR-tabanlı YouTuber’ı Nathaniel “Nathie” de Jong, dünyanın en yüksek Xbox Gamerscore’una sahip Ray “Stallion83” Cox işte karşınızda.

Dünyanın en popüler Fortnite oyuncusunun kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız, gezegenin en büyük Game & Watch’ına bakın ya da Pokémon’da hangi ülkenin en iyi olduğunu öğrenin, doğru yere geldiniz! Bu kitap oyun severliğin sınırlarını yeniden tanımlıyor.

 
1. Hamur, karton, 216 sayfa, 2018
ISBN: 9786052421673 
 
 
 
 
     
     

Yeni Eklenenler

 • Demokrasi Doğası Değeri
  Hans Kelsen
  Dost Kitabevi Yayınları

  Demokrasi: Doğası - Değeri

   

  Demokrasi Kelsen hakkındaki yanılgıların ö...