Bay Doğru'yu Ararken - Işık Kitabevi
Logo
Türler » Kişisel Gelişim » Bay Doğru'yu Ararken

Bay Doğru'yu Ararken


 

22.00 TL


Stok Durumu

Mevcut
Stokta mevcut, ortalama 3 günde kargoya verilir.


 
Bradley Trevor Greive / Klan Yayınları
Tür: Kişisel Gelişim

Her kadın o yoldan geçmiştir; bazıları ise defalarca geçmiştir! Çok-satanlar yazarı Bradley Trevor Greive, kadınların çağlar boyunca devam eden ruh eşi arayışlarını, Bay Doğru'yu bulmak için giriştikleri sonuçsuz çabaları anlamaktadır (gerçekten, anlamaktadır).
Her kültürden ve her sosyal sınıftan kadın, "Düzgün bir erkek bulmak niçin bu kadar zor?" sorusunu sormaktadır. "Bay Doğru'yu Ararken" kelimenin gerçek anlamında tarafsız, dürüst ve erkek ruhunun derinliklerinde araştırmaya çıkarak (ne de olsa yazar, düşman taraftadır), geçerli bir yanıt bulmayı başarmıştır: "Belki de öyle bir erkek yoktur!"

Bradley Trevor Greive, zekice ve özgün bir öykü anlatım yeteneğini, son derece etkileyici fotoğraflarla destekleyerek, yaşamımızı nasıl yaşamayı seçtiğimizi ve onu kiminle paylaşmaya karar verdiğimizi anlatmaktadır.

"Bay Doğru'yu Ararken", kadınlar için neşeli, canlandırıcı ve ilham verici bir eserdir ve her yaştan kadına vereceği güçlü mesajları bulunmaktadır. Bradley Trevor Greive'in "Yarın"ı, satış rekorları kıran eserlerine bir yenisini ekliyor ve hayatın en
temel ve en zorlu sorularına etkili ve basit yanıtlar vererek kendimizi daha iyi hissetmemize ve esinlenmemize yardımcı olmayı sürdürüyor. Taptaze ve benzersiz öykü anlatımını, hayvanların birbirinden saf, komik ve neşeli fotoğrafları ile süsleyerek, çok temel bir soruyu yanıtlamamıza yardımcı oluyor: Durmadan değişen, çatışma dolu, akıl karıştırıcı ve delirtici gibi görünen bir dünyada aklımızı kaçırmamayı nasıl başaracağız?
"Yarın", okuyucunun yalnızca değişim ile nasıl başa çıkacağını anlatmakla kalmıyor aynı zamanda ona, sanki üzerinde durduğu zemin ayaklarının altından çekiliyormuş gibi gelirken, nasıl sağlam duracağı ve iyimserliğini nasıl koruyabileceği konusunda tavsiyelerde bulunuyor.

Her ne kadar konu ciddi ve önemli olsa da, bu küçük kitabı gülümsemeden ya da kahkaha atmadan okuyabilmek olanaksızdır.

Greive'in diğer ünlü eserleri arasında, Kötü Günler Kitabı, Yaşamın Anlamı, Sevgili Anneciğim, Bay Doğruyu Ararken, Abartan İnsanların Kitabı bulunmaktadır. Eserleri otuz dile tercüme edilmiş ve milyonlarca adet satılmıştır.

 
1. Hamur, karton, 116 sayfa, 1, 2007
ISBN: 975-6388-78-5 
 
 
 
 
     
     

Yeni Eklenenler

 • 2022 E-KPSS Konu Anlatımlı
  Komisyon
  Pegem Akademi Yayınları

  Değerli Okuyucularımız,

  Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı, geleceğin kamu persone... 

 • 2022 E-KPSS Soru Bankası
  Komisyon
  Pegem Akademi Yayınları

  Değerli EKPSS Adayları,

  Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı, geleceğin kamu personel... 

 • Okuma Eğitimi
  Ali Fuat Arıcı
  Pegem Akademi Yayınları

  'Herkesin mutlaka severek okuyabileceği kitaplar vardır.' veya başka bir ifadeyle 'Her öğren...